Mobilní aplikace Android - CRM Expanzo Call Expanzo, úkoly, schůzky, objednávky, sledování hovorů, call log, historie volání

Stáhněte ihned a používejte ještě dnes. 
 
Stáhněte si zdarma
     
Mobilní aplikace pro zobrazení úkolů, schůzek, obchodních příležitostí a výhledávání údajů o firmách.
 
 

 
 
 
 

Stáhněte si zdarma

Z důvodu změn podmínek na Google, je nutné aplikaci stahovat z uložiště Mega viz  APK soubor. Při instalaci musíte povolit v mobilním aplikaci instalaci z neznámých zdrojů a zároveň aplikaci povolit běh na pozadí a další nezbytné práva pro správné fungování.Aplikace, která identifikuje volající a ukládá historii volání do CRM. Volající identifikuje z databáze firem Expanzo.com a také z Vaší vlastní databáze firem vedené v CRM. Historii volání umí propojit s firemními čísly. Jednoduše tak vidíte, kolik hovorů měl obchodník za den a s kterými zákazníky hovořil.

Novinky

Všechny novinky sledujte aktuálně na 

Řekli o nás


Výborný nástroj pro vyúčtování zakázek.
Systém využíváme v kombinaci se satelitním sledováním vozidel pro kontrolu a vyúčtování objednávek. Díky potvrzování zakázek podpisem přes mobilní aplikaci, můžeme zákazníkům okamžitě účtovat za odvedenou práci a nečekat na fyzické doručení podkladů od pracovníků v terénu.

Vlastimil Němec
Manažer Silnice Servis s.r.o.

Aplikaci využíváme pro plánování rozvozů z naší pizzerie. Rychle a online vidíme, které objednávky jsou již splněny a kde se naši rozvozoví pracovníci aktuálně nachází.

Martin Polášek
Provoz PIZZERIEVšechna práva vyhrazena DHO s. r. o. © 2009 - 2018. Všeobecné obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
Naše projekty: www.logbookie.eu          www.expanzo.com             www.freelogbook.biz          call.expanzo.com


Vytvořila společnost