Mobilní aplikace Android - CRM Expanzo Call Expanzo, úkoly, schůzky, objednávky, sledování hovorů, call log, historie volání

Stáhněte ihned a používejte ještě dnes. 
 
Stáhněte si zdarma

Mobilní aplikace pro zobrazení úkolů, schůzek, obchodních příležitostí a výhledávání údajů o firmách.

 
 
 
 
Stáhněte si zdarma

Aplikace, která identifikuje volající a ukládá historii volání do CRM. Volající identifikuje z databáze firem Expanzo.com a také z Vaší vlastní databáze firem vedené v CRM. Historii volání umí propojit s firemními čísly. Jednoduše tak vidíte, kolik hovorů měl obchodník za den a s kterými zákazníky hovořil.

Novinky

  • 14. 2. 2019
    Přepracovali jsme výchozí nastavení některých formulářů a modul pro změnu rozvření formulářů jsme přidali i do verze Základ. pro sekce Úkoly, Schůzky a Příležitosti. Do úkolů a schůzek jsme přidali do výchozího stavu adresu, kterou lze navíc zvolit z adres souvisejícího subjektu/firmy. Nově je také možné upravit rozvržení formulářů již u nejnižší placené verze Základ, původně to bylo možné jen u vyšších verzí.
  • 13. 2. 2019
    Nově je možné aktivity jako Úkoly, Schůzky a Příležitosti synchronizovat s Google kalendářem. Zároveň byl kalendář rozšířen o rozvržení Agenda.
Všechny novinky sledujte aktuálně na 

Řekli o nás


Výborný nástroj pro vyúčtování zakázek.
Systém využíváme v kombinaci se satelitním sledováním vozidel pro kontrolu a vyúčtování objednávek. Díky potvrzování zakázek podpisem přes mobilní aplikaci, můžeme zákazníkům okamžitě účtovat za odvedenou práci a nečekat na fyzické doručení podkladů od pracovníků v terénu.

Vlastimil Němec
Manažer Silnice Servis s.r.o.

Aplikaci využíváme pro plánování rozvozů z naší pizzerie. Rychle a online vidíme, které objednávky jsou již splněny a kde se naši rozvozoví pracovníci aktuálně nachází.

Martin Polášek
Provoz PIZZERIEVšechna práva vyhrazena DHO s. r. o. © 2009 - 2018. Všeobecné obchodní podmínky Ochrana informací
Naše projekty: www.logbookie.eu          www.expanzo.com          www.sledovanimobilu.cz          www.freelogbook.biz          call.expanzo.com