O systému

CRM zdarma je firemní organizér od společnosti DHO s. r. o., pomocí kterého zvýšíte výkonnost Vaší firmy.

Systém umožní evidenci obchodních příležitostí, úkolů a schůzek. Snadno s ním vyhodnotíte úspěšnost obchodníka, nebo zkontrolujete splnění zadaných úkolů.

Získáte nástroj, díky kterému budete mít informace vždy po ruce. Do systému se připojíte kdekoliv, kde máte internetové připojení z PC, nebo mobilního telefonu. S naším řešením máte přehled o práci obchodníka, i když pracuje z domu.

Nejvyšší verze systému navíc propojí CRM s GPS sledováním vozidel a databází firem. Získáte tak nástroj pro vyhledávání nových zákazníků, evidenci jednání a kontrolu, jestli byla práce vykonána. Zjistíte například, kolikrát byl pracovník u zákazníka, obchodníkovi pomůže dohledat náhradní schůzku v terénu apod.

Naše řešení se dá také využít i jako plánovač rozvozů. Zaměstnanec vidí úkoly ve svém telefonu, adresu úkolu si zašle do navigace a po dosažení destinace jednoduše potvrdí splnění úkolu. Dispečer zároveň vidí polohu všech vozidel na mapě.LogBookie monitoruje vozový park po 24 hodin denně, vytvoří knihu jízd a to zcela automatizovaně díky instalovaným GPS modulům. Ušetříte tak čas svých zaměstnanců a zároveň získáte větší přehled o firemních vozidlech.Největší volně dostupná světová databáze firem na českém trhu. Můžete si v ní ověřit obchodní partnery, prezentovat svou firmu, nebo si nechat vytvořit na zakázku vlastní databázi firem pro oslovení.Nástroj pro identifikaci hovorů. Díky aplikace máte přehled o otravných hovorech a o tom jaký zákazník Vám volá, i když jej nemáte v kontaktech telefonu. Služba Vám navíc propojí historii volání s databází firem. Narozdil od služeb operátorů zaznamená všechny hovory - příchozí, odchozí, zmeškané i nezastižené.Hlavní funkceObchodní příležitosti


Úkoly a schůzky


Expanzo.com databáze firem


Propojení s knihou jízdVýpisy firem


Uživatelská práva


Přizpůsobení


Kategorie
produktůKalendář


Objednávky


Sledování
mobilu


Mobilní
aplikaceTiskové
sestavy


Upgrade na CRM nové generace

Jako jediný na trhu propojí organizér (CRM), satelitní sledování vozidel a databázi firem.


Vyzkoušejte si CRM EXPANZO - je to gratis

Stáhněte si zdarma
      Google Play     


Všechna práva vyhrazena DHO s. r. o. © 2009 - 2018. Všeobecné obchodní podmínky Zásady ochrany osobních údajů
Naše projekty: www.logbookie.eu          www.expanzo.com             www.freelogbook.biz          call.expanzo.com


Vytvořila společnost